niedziela, 10 grudzień 2017 18:22

Lista laureatów konkursu pt „MÓJ PROJEKT OŻAROWSKIEJ KARTKI ŚWIĄTECZNEJ” BOŻE NARODZENIE 2017

Napisane przez

Zwycięzcy otwartego indywidualnego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży Z Gminy Ożarów Mazowiecki

 pt „MÓJ PROJEKT OŻAROWSKIEJ KARTKI ŚWIĄTECZNEJ” BOŻE NARODZENIE 2017

 

Na konkurs wpłynęło 368 prac ze szkół, przedszkoli, Domu Kultury „Uśmiech” oraz mieszkańców z terenu gminy Ożarów Mazowiecki.

W dniu 28 listopada 2017 roku w Domu Kultury „Uśmiech” w Ożarowie Mazowieckim odbyły się eliminacje konkursowe prac.

Jury biorąc pod uwagę takie kryteria oceny jak: artystyczny wyraz pracy, kompozycja, samodzielność wykonania, oryginalność podejścia do tematu oraz merytoryczną zgodność z tematyką konkursu ujętą
w regulaminie konkursu, oceniło i przyznało nagrody i wyróżnienia  dla następujących osób:

 

NAGRODĘ GRAND PRIX

            Kacpra Kozłowskiego 10 lat Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim

 

            Nagroda GRAND PRIX została wydrukowana w formie Gminnej Karty Świątecznej.

I MIEJSCE ex aequo

  1. Martyny Zaborowskiej 12 lat Szkoła Podstawowa w Płochocinie
  2. Mai Wygowskiej 9 lat praca w domu

 

II MIEJSCE ex aequo

  1. Emilii Rzeźnik 5 lat Przedszkole nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
  2. Lilianny Modliborskiej 5 lat Przedszkole nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
  3. Nicoli Krzysztofik 10 lat praca w domu

 

III MIEJSCE ex aequo

  1. Joanny Adamczyk 10 lat Dom Kultury „Uśmiech” Filia w Józefowie
  2. Dawida Wrońskiego 9 lat praca w domu
  3. Marianny Sawickiej 7 lat praca w domu

 

Wyróżnienia przyznano dla:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowiecki

  1. Jagody Calik 8 lat
  2. Marleny Pytkowskiej 7 lat
  3. Zofii Liżewskiej 7 lat
  4. Patrycji Świderskiej 11 lat
  5. Błażeja Dziubaka 9 lat
  6. Emilii Pawlak 8 lat
  7. Błażeja Surmacza 8 lat
  8. Zuzanny Paziewskiej 13 lat
  9. Doriana Mierzał 7 lat
  10. Jana Pietrzaka 8 lat
  11. Katarzyny Wojdat 13 lat
  12. Marii Głodek 11 lat
  13. Mateusza Szustkiewicza 7 lat
  14. Natalii Młodzikowskiej 8 lat
  15. Marii Andrzejewskiej 8 lat
  16. Weroniki Boguckiej 8 lat

Szkoła Podstawowa nr 2 w Ożarowie Mazowieckim

  1. Zuzanny Malickiej 9 lat
  2. Antoniego Osińskiego 9 lat

 

Szkoła Podstawowa w Płochocinie

  1. Urszuli Porady 12 lat
  2. Alicji Dymkowskiej 12 lat
  3. Gabriela Bukowskiego 13 lat
  4. Rozalii Urbańskiej 11 lat

 

Szkoła Podstawowa w Duchnicach

  1. Małgorzaty Morawskiej 11 lat
  2. Weroniki Kaczorowskiej 11 lat
  3. Gabrieli Pepli 9 lat

 

Szkoła Podstawowa w Umiastowie

  1. Tymoteusza Wojewódzkiego 7 lat
  2. Kacpra Stebel 9 lat
  3. Mai Wodzyńskiej 6 lat

 

Szkoła Podstawowa w Święcicach

  1. Łucji Zatyka 7 lat
  2. Melanii Dąbkowskiej 10 lat

 

Przedszkole Publiczne Józefów

  1. Tomasza Tomczyk 5,5 lat
  2. Magdaleny Popławskiej 5 lat
  3. Julii Nieporęckiej 5 lat

 

Przedszkole nr 1 w Ożarowie Mazowieckim

  1. Mariki Mosiądz 5 lat

 

Przedszkole nr 1 w Ożarowie  Mazowieckim, oddział przedszkolny ul. Mickiewicza 51

  1. Mai Kujdy 5 lat
  2. Filipa Pawlik 5 lat
  3. Olgi Kozłowskiej 5 lat

 

Przedszkole nr 2 w Ożarowie Mazowieckim

  1. Julii Miszkiewicz 5 lat
  2. Radka Pachowicza 5 lat
  3. Mai Rosińskiej 5 lat

 

Przedszkole Publiczne w Broniszach

  1. Juliana Ciborowskiego 5 lat
  2. Macieja Tumiłowskiego 6 lat
  3. Wiktorii Walkowiak 5 lat
  4. Ignacego Góraj 6 lat
  5. Dawida Robak 5 lat
  6. Nikoli Kucharskiej 5 lat

Dom Kultury „Uśmiech” w Ożarowie Mazowieckim

  1. Adrianny Twardowskiej 8 lat
  2. Oliwii Nowak 8 lat
  3. Marleny Ciecieląg 8 lat

Dom Kultury „Uśmiech” Filia w Józefowie

  1. Jessiki Dziubak 10 lat
  2. Jakuba Ostrowskiego 5 lat

Dom Kultury „Uśmiech” Filia w Broniszach

  1. Zofii Janickiej 7 lat
  2. Wiktorii Nowakowskiej 7 lat

Stowarzyszenie Strasna Zaba

  1. Klary Dobrzyńskiej 10 lat
  2. Weroniki Raczyńskiej 9 lat

Prace wykonane w domu

  1. Leny Kacprzak 5 lat
  2. Oliwii Walczyny 8 lat
  3. Ingi Rabendy 7 lat
  4. Róży Rudnickiej 8 lat
  5. Amelii Dobosz 7 lat
  6. Marty Ostrowskiej 10 lat
  7. Hanny Fitał 6 lat
  8. Alana Majewskiego 6 lat
  9. Martyny Bieleckiej 7 lat
  10. Eleny Zielińskiej 7 lat
  11. Dawida Jaworskiego 8 lat
  12. Martyny Kozackiej 7 lat
  13. Wiktorii Bytner 9 lat
  14. Jakuba Kobusińskiego 8 lat
  15. Stanisława Wardy 8 lat
  16. Mikołaja Michalczyk 7 lat
  17. Leny Sierhej 7 lat
  18. Filipa Ostrowskiego 7 lat
  19. Natalii Skury 8 lat
  20. Barbary Majewskiej 11 lat
  21. Kacpra Furmańczuk 7 lat
  22. Beniamina Michalczyka 7 lat
  23. Filipa Wdowiak 10 lat
Ostatnio zmieniany niedziela, 10 grudzień 2017 18:27